TADREM

TADREM noże do krajalnic chleba

działamy już od 2004 roku!

Od tego czasu zdobyliśmy wielu zadowolonych Klientów, których potrzeby stały się bodźcem do rozwoju i poszerzania oferty firmy. Dzisiaj specjalizujemy się w produkcji i ostrzeniu noży do wszystkich typów krajalnic piekarniczych.

Jesteśmy producentem noży do krajalnic chleba.

Nasze produkty to wysokiej jakości zamienniki do wszystkich typów krajalnic – wykonywane są z nierdzewnej stali chromowej odpornej na ścieranie o twardości 56°HRC, z taśm o szerokości 10 mm i 13 mm. W ofercie mamy między innymi noże typu Lozamet, DAUB, JAC czy JEREMY (pełen cennik), na indywidualne zamówienie wykonujemy także noże spoza standardowej oferty, o parametrach wskazanych przez Klienta.

Aby przedłużyć żywotność produktów oferujemy także usługę ostrzenia.

Profesjonalne ostrzenie wraz z odtwarzaniem profilu zęba jest doskonałą, bardziej ekonomiczną alternatywą dla zakupu nowych noży.


Posiadamy certyfikat „Firma godna zaufania”.
Naszą ofertę zaprezentowaliśmy między innymi na targach Bakepol w 2007 roku.

 

Obsługujemy piekarzy i firmy oferujące zaopatrzenie dla piekarni. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów, zarówno hurtowych, jak i detalicznych. Zawsze ta sama, wysoka jakość oraz krótkie terminy realizacji docenione zostały nie tylko na lokalnym rynku. Współpracujemy z Klientami z całego kraju, a także z Irlandii oraz ze Słowacji.

 

Proponujemy produkcję i ostrzenie noży do najbardziej znanych typów krajalnic piekarniczych, wykonujemy też noże spoza standardowej oferty.

Skontaktuj się z nami

Tadeusz Dziopak


Dane kontaktowe

Tadrem
ul. Krzyżanowskiego 26/1
35-329, Rzeszów

tel. kom. 693 469 573
[email protected]

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych i polityką prywatności.

Polityka przetwarzania danych

Administratorem danych osobowych jest Tadrem Tadeusz Dziopak (ul. Krzyżanowskiego 26/1, 35-329 Rzeszów). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wysłania wiadomości formularzem kontaktowym. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, a także prawo do ich modyfikacji, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania. Wprowadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika. Użytkownik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także do wniesienia skargi do Prezesa UODO jeżeli uzna że przetwarzanie jego danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Galeria

Zobacz nasze produkty

Noże #1 Noże #2 Noże #3 Noże #4

Czytaj dalej